Wasze opinie o mnie

Aby utworzyć nową opinię (kliknij, aby rozwinąć):

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 32 reviews
by Marta on Różany Ogród

Bardzo serdecznie polecam Panią Danusię! Jest profesjonalna, zdolna, zabieg pedicure wykonany bezboleśnie i pięknie :-) bardzo duży atut to wiedza i doświadczenie. Każda klientka znajdzie z Panią Danusią wspólny język ;)

by Anita Balcerowska on Różany Ogród

Miód, cud, malina, świetna dziewczyna ;) profesionalistka z pasją. Mądra i pozytywnie nastawiona kobietka z którą świetnie się rozmawia. Manicure, pedicure, brwi - piękne. Zabiegi na twarzy naprawdę dopasowane do potrzeb i żadnej chemii! Pani Danusiu robiła mi również makijaż ślubny i specjalnie dla mnie przyjechała az z Sopotu do Tczewa . Efekt: WOW ! Wygladalam pięknie i młodo:) wszyscy byli zachwyceni! Malowidła których używa Pani Danusia są naprawdę bardzo dobrej jakości skoro nie spłyneły wraz z moim łzami a wytrzymały do samego rana ! Dziękuję Pani Danusiu! :)

by Dominika on Różany Ogród

I loved the pedicure I received from Mrs Danusia, at Rozany Ogrod. I was traveling through Poland from Canada, and needed an inpromptu pedicure. In Canada, I've relied on an award winning beauty salon for years, and found Mrs Danusia's pedicure equally good, if not better! I had a long standing problem with ingrown toenails and nowhere (except in a podiatrist office) have I ever received such a professional treatment for the ingrown toenails (including special equipment and technique), that didn't even affect the look of my pedicure one bit. To top it all off, she even had the same nail polish and color I always use in Canada (Opi, Lincoln After Dark)!Highly recommended!

by Ola on Różany Ogród

Z usług pani Danusi korzystam regularnie od 4 lat. Depilacja pastą cukrową, henna i regulacja brwi robione są bardzo dokładnie.Makijaż wieczorowy wykonany przez panią Danusię trzymał się przez całą noc. Mój mąż nie mógł oderwać ode mnie wzroku. Gorąco polecam:)

by Ula on Różany Ogród

Witam.Bardzo polecam makijaż u Pani Danusi. Był to makijaż ślubny, ja osobiście nie maluję się zbyt mocno ale wszystko wyszło pięknie i byłam bardzo zadowolona. Co więcej Pani Danusia zgodziła się pomalować mnie w drugi dzień Świąt, łącznie z dojazdem do mnie prawie 50 km. Widać, że to czym się zajmuje robi z ogromną pasją i profesjonalnie.

by Marta Gawęda on Różany Ogród

Polecam bardzo p. Danusię. Malowała zarówno mnie na mój ślub, jak i moją mamę. Obie byłyśmy bardzo zadowolone. Mój obecny już mąż był zachwycony. Nie dość, że zdolna kobieta to do tego cudowny człowiek. Nie zastanawiajcie się ani chwili :)

by Natalia on Różany Ogród

SUUUPER ! Gorąco polecam Panią Danutę. Ja jak i mama jesteśmy bardzo zadowolone! :-)

by Monika on Różany Ogród

Pierwszy raz na TAKIM zabiegu (pedicure leczniczy), ale dzięki przemiłej i przesympatycznej Pani Danusi pewnie nie ostatni. Takiej przyjemności w "Różanym Ogrodzie" zdecydowanie nie można ominąć. Gorąco polecam ;D

by Agnieszka z mamą on Różany Ogród

Z usług pani Danusi korzystam już od dłuższego czasu i jest to pełen profesjonalizm:-) Regulacja i henna brwi i rzęs wykonywana bardzo precyzyjnie i delikatnie, makijaż - po całonocnej zabawie w ogóle nie traci na świeżości, a pedicure hybrydowy, to po prostu bomba - gdyby paznokcie nie rosły - byłby wieczny:-) Oddając się w ręce pani Danusi mamy pewność, że zyskamy na urodzie i wdzięku. Gorąco polecamy!

by Kamila Langa on Różany Ogród

Pani Danusia poza fachową ręką ma też dobre serce :) W sierpniu 2013 wzięła udział w Akcji Charytatywnej Panny Młode w Trójmieście dla chorego Kacperka.

Page 1 of 4:
«
 
 
1
2
3
4
 
»
 

mala_roza_lewy
rozany_ogrod_logo
mala_roza_prawy