Makijaże

Stylowy i oryginalny makijaż to podstawa doskonałego wyglądu każdej kobiety. Najważniejszą zasadą makijażu jest podkreślić te znane, jak i wydobyć te nieznane walory urody malowanej osoby - pomaga on osobom z pozoru tylko zwyczajnym przeistoczyć się ze zlęknionego Kopciuszka w powszechnie uwielbianą Królową balu. Natomiast kobietom atrakcyjnym pozwala ukazać się w nowym wcieleniu i uwydatnić ich wrodzony wdzięk. Prawidłowo zrobiony „make-up” pozwala ukryć pewne drobne niedociągnięcia natury i podkreślić posiadane atuty. Wielokrotnie byłam świadkiem (i autorką!) wspaniałych przemian po zaledwie paru ruchach pędzelkiem, kobiety olśniewały swoim pięknem i urokiem.

Jestem certyfikowaną makijażystką – uczyłam się u pani Anny Biel, która przekazała mi wszystkie tajniki operowania podkładami, korektorami oraz cieniami. Znam się na makijażach wieczorowych, ślubnych, biznesowych oraz fotograficznych. Potrafię dobrać odpowiednie kolory i wygląd makijażu, nie tylko do okazji, ale i do kreacji na daną okazję. Doradzam również moim klientkom jak malować się na co dzień, jakie kolory im pasują, a których nie polecam; mogę również poprowadzić zajęcia na temat technik robienia makijażu.

02

Cennik

Czas trwania zabiegu: od 1h do 1.5h

Kosmetyki używane podczas makijażu zapewnia firma INGLOT.

 

Rodzaj makijażu: Cena (zł)
po zabiegu 20,00
dzienny 50,00
wieczorowy 100,00
ślubny z próbnym 150,00 + 100,00
sylwestrowy 120,00
doczepianie rzęs 40,00
porada i szkolenie w zakresie makijażu (dodatkowo do ceny makijażu) 60,00

Moje portfolio

 

Zapraszam do zapoznania się z widocznym po prawej portfolio moich makijaży. Pierwsza część zdjęć modelek została wykonana podczas sesji zdjęciowej, a druga część "w życiowych" sytuacjach (wesele, podczas pracy, itp.).